Hakkımızda

Değirmen makina teknolojileri konusundaki 55 yıllık tecrübemiz ve en son teknolojiye sahip ürünlerimizle, Özpolat Tahıl İşleme Teknolojileri olarak karşınızda olmaktan gurur duyuyoruz.
 
Bugün itibariyle Almanya, Avusturya, Brezilya, Fransa, Güney Kore, Irak, Mısır ve Rusya gibi ülkelerin de içerisinde olduğu 40 ülkede 300’den fazla referans fabrikamız başarıyla çalışmaktadır.
 
Uzmanlık alanlarımız şunlardır: Buğday Değirmenleri, Mısır Değirmenleri, Yem Değirmenleri, Mercimek Fabrikaları, Bulgur Tesisleri, Pirinç Tesisleri ve Tahıl Temizleme, Depolama Makinaları.
 
Bütün makinalarımızı özellikli yazılımlarla tasarlayıp onları önce sanal olarak üretiyoruz. Tüm ürünlerimizi 10, 20, 30, 40 yıl boyunca çalıştırıp yorgunluk olabilecek veya fonksiyonelliğini yitirecek parçaları tespit ediyoruz. Testlerimizin sonuçlarına göre makinalarımızı tekrar tasarlayıp üretime ancak kusursuz makinaları üreteceğimize ikna olduktan sonra başlıyoruz. İşte sektörümüzdeki en uzun ömürlü ve kalıcı makinaları biz böyle üretiyoruz.
 
Biz sadece makina üreticisi bir firma değiliz, aynı zamanda bir mühendislik firmasıyız. Bütün tesislerimizi kendimiz tasarlayıp makinaların üretimini de biz yaptığımız için kurduğumuz tesislerde bütün makinalarımız muazzam bir uyum ve verimlilik içinde eş zamanlı olarak çalışırlar. Kurduğumuz fabrikalardaki yüksek verimliliği ve çalışma esnasındaki sabit ve en düşük enerji tüketimini biz böyle sağlıyoruz.
 
Dünya’nın 15 büyük şehrindeki ofislerimiz ve 7/24 servis destek hattımızla ihtiyacınız olan her konuda size her zaman çok yakınız.
 
Firmamızla ve ürünlerimizle ilgili sizinle irtibata geçmekten ve sizlere daha detaylı bilgiler vermekten memnun oluruz.
 

Endüstriyel Radyal Fan Tasarım Yazılımı ve Kabiliyeti Geliştirilmesi Projesi - Un Fabrikaları için Vals Makinasının Otomasyonu ve Modernizasyonu Projesi - Mısır İrmiği Laboratuvarı Projesi - Dikey Hububat Parlatma Projesi - Tahıl Eleme Tasarım ve Verimlilik Artırma Projesi - INOX Hububat Şartlandırma Optimizasyonu Projesi

NERELERDE VARIZ

ozpolatmakina

Dohuk – IRAK

Temsilci ve Ofisi

ozpolatmakina

Bağdad – IRAK

Temsilci ve Ofisi

ozpolatmakina

Aşkabat – TÜRKMENİSTAN

Temsilci, Ofis ve Showroom

ozpolatmakina

Taşkent – ÖZBEKİSTAN

Temsilci ve Ofis

ozpolatmakina

St. Petersburg – RUSYA

Temsilci ve Ofis

ozpolatmakina

Düsseldorf – ALMANYA

Temsilci ve Ofis

ozpolatmakina

Kahire – MISIR

Temsilci ve Ofis

ozpolatmakina

Rabat – FAS

Temsilci ve Ofis

ozpolatmakina

Addis Ababa – ETİYOPYA

Temsilci ve Ofis

ozpolatmakina

Sao Paolo – BREZİLYA

Temsilci ve Ofis

ozpolatmakina

Paris – FRANSA

Temsilci